Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем СКЛАД
град Шумен, Добруджански
Промишлена зона
2 000 €
3 911.66 лв.

(4 €, 7.82 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 11:08 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1781 пъти.
Площ:
500 m2

Описание на имота:

ОТДАВАМЕ ПОД НАЕМ ДВА СЪСЕДНИ СКЛАДА С ПЛОЩ ОТ 500 КВ.М ЗА ВСЕКИ.РАЗПОЛАГАТ С ОСНОВНО И СКЛАДОВО ПОМЕЩЕНИЕ,ОФИСНА ЧАСТ И САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ.ВИСОЧИНАТА Е 6м.,С РАМПА,СЪС САНИРАН ПОКРИВ И ГОЛЯМА МАНЕВРЕНА ПЛОЩАДКА ПРЕД СКЛАДОВЕТЕ.АГЕНЦИЯ 'ПРЕСТИЖ' Е С ДЪЛГОГОДИШЕН ОПИТ В СФЕРАТА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ. ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПЪЛНО ОБСЛУЖВАНЕ ДО ФИНАЛИЗИРАНЕ НА СДЕЛКАТА, ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ УСЛУГИ,СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ И ИЗВЪРШВАНЕ НА РЕМОНТНИ ДЕЙНОСТИ. ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ И ОФЕРТИ, ТЕЛ: 087 87 83 767 СУЗАНА И 0894-342-092 НЕЛИ
За контакт:
0878783767

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРЕСТИЖ-2007
0878783767
ПРЕСТИЖ-2007 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
prestij2007.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, бул.''Симеон Велики''46 Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Шумен, Добруджански
Промишлена зона
Обява: 2o173893985706849

2 000 €
3 911.66 лв.
История на цената
(4 €, 7.82 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Добруджански, Промишлена зона

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност