Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Шумен, Болницата
115 050 €
225 018.24 лв.

(1 950 €, 3 813.87 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:15 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 84 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ПРЕДЛАГАМЕ ЗА ПРОДАЖБА ДВУСТАЕН, АПАРТАМЕНТ В БЛИЗОСТ ДО БОЛНИЦАТА.РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:КОРИДОР,КУХНЯ,СПАЛНЯ,ХОЛ,БАНЯ/ТОАЛЕТНА,ДВЕ ТЕРАСИ И МАЗА.ЖИЛИЩЕТО Е БЕЗ НАПРАВЕНИ СЪВРЕМЕННИ ПОДОБРЕНИЯ.НАМИРА СЕ ДО БОЛНИЦА,МАГАЗИНИ,АПТЕКИ,ДЕТСКИ ГРАДИНИ И ДРУГИ КОМУНИКАЦИИ.АГЕНЦИЯ 'ПРЕСТИЖ' Е С ДЪЛГОГОДИШЕН ОПИТ В СФЕРАТА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ. ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПЪЛНО ОБСЛУЖВАНЕ ДО ФИНАЛИЗИРАНЕ НА СДЕЛКАТА, ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ УСЛУГИ И СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ. ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ И ДРУГИ ОФЕРТИ, ТЕЛ:0878783767 СУЗАНА
Особености
ЕПК
За контакт:
0878783767

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРЕСТИЖ-2007
0878783767
ПРЕСТИЖ-2007 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
prestij2007.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, бул.''Симеон Велики''46 Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Шумен, Болницата
Обява: 1b177693571543765

115 050 €
225 018.24 лв.
История на цената
(1 950 €, 3 813.87 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Болницата

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност