Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Шумен, 5-ти полк
Ритейл Парк
67 000 €
131 040.61 лв.

(1 047 €, 2 047.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:30 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1521 пъти.
Площ:
64 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ПРЕДЛАГАМЕ ДВУСТАЕН,ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ В БЛИЗОСТ ДО РИТЕЙЛ ПАРК.РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:КОРИДОР,КУХНЯ,СПАЛНЯ,ХОЛ,БАНЯ/ТОАЛЕТНА,ДВЕ ТЕРАСИ И МАЗА.ЖИЛИЩЕТО Е БЕЗ НАПРАВЕНИ СЪВРЕМЕННИ ПОДОБРЕНИЯ.ПОКРИВЪТ Е ОТРЕМОНТИРАН.ИЗЛОЖЕНИЯ-ЮГОЗАПАД.НАМИРА СЕ ДО ДЕТСКИ И УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ,ЗАЛА АРЕНА,СПИРКИ,МАГАЗИНИ.АГЕНЦИЯ 'ПРЕСТИЖ' Е С ДЪЛГОГОДИШЕН ОПИТ В СФЕРАТА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ. ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПЪЛНО ОБСЛУЖВАНЕ ДО ФИНАЛИЗИРАНЕ НА СДЕЛКАТА, ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ УСЛУГИ И СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ. ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ И ОФЕРТИ, ТЕЛ:087 87 83 767 СУЗАНА
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За контакт:
0878783767

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРЕСТИЖ-2007
0878783767
ПРЕСТИЖ-2007 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
prestij2007.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, бул.''Симеон Велики''46 Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Шумен, 5-ти полк
Ритейл Парк
Обява: 1b174954256408092

67 000 €
131 040.61 лв.
История на цената
(1 047 €, 2 047.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, 5-ти полк, Ритейл Парк

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност